Kristína v hlavní roli spotu pro Dermacol

Slovenská zpěvačka Kristína Peláková, kráska s křišťálově čistým hlasem, je hvězdou reklamního spotu na nový make-up značky Dermacol. Kristína je v Čechách známá svými hity jako Horehronie, Pri oltari nebo písničkou Ta ne, která nasbírala na YouTube už přes 33 milionů shlédnutí!  

Právě čistota, sebejistota a jemná ženská energie – zdánlivě nenápadná, ale kráčející k úspěchu – vyzařuje jak z nového spotu, tak ze samotné Kristíny, hvězdy YouTube.

„Spot v režii známého kameramana a režiséra F. A. Brabce představuje 3 kroky ke kráse, spočívající v nanesení podkladové báze Satin Base, celodenního make-upu 24H Control a fixačního pudru. Takové nalíčení vypadá vždy perfektně a vydrží doslova od rána do večera,“ uvádí Věra Komárová, ředitelka strategie společnosti Dermacol. Značka je dnes na trhu tuzemskou jedničkou v oblasti dekorativní kosmetiky, výborné výsledky dosahují ale i její pěstící a pečující produkty. Položkou číslo jedna – i pokud jde o export – je právě make-up, následovaný rtěnkami.Každá čtvrtá žena, která si v České republice koupí make-up, sáhne právě po této značce.

Nová reklama na celodenní make-up v třiceti vteřinách zachycuje jeden zpěvaččin den: od ranního nalíčení přes fotografování v atelieru, nahrávání ve studiu až po večerní koncert. Hlavní roli v něm hraje 24H Control Make-up, funkční líčidlo, které k pleti dokonale přilne a je odolné proti otěru. Bělostná sluchátka v nahrávacím studiu i duhový jednorožec, který Kristína ve spotu dostane jako dárek od fanoušků, tak zůstanou zářivě čistí.

„Nejdůležitější částí líčení je moje dobře hydratovaná a vyživená pleť, to je základ. Když se o ni starám, líčení pak vynikne ještě lépe. Líčím se velmi ráda a většinou jednoduše, kdy nezapomínám zvýraznit tmavším odstínem pudru svoje kontury. Nesmí chybět řasenka a hydratační rtěnka nebo lesk na rty,“ říká zpěvačka Kristína, v České republice známá například z komedie Život je život. V nejnavštěvovanějším českém filmu roku 2015 si zahrála po boku Ondřeje Vetchého a k snímku nazpívala i ústřední píseň. V rádiích zazní brzy i její nový duet s českým hercem a zpěvákem Davidem Gránským, který je tváří Dermacol řady pro muže.

www.dermacol.cz

Víte, že…?

Nová reklama s Kristínou Pelákovou doplňuje v kampani svátečně laděný spot připomínající více než padesátiletou tradici značky Dermacol, která v zrcadle času přináší krásný vzhled už hned několika generacím: spot s mottem „Vaše krásná pleť je naším posláním“ s Olgou Knoblochovou, zakladatelkou značky Dermacol, modelkou Ivou Kubelkovou, zpěvačkou Kristínou Pelákovou, českou Miss Earth 2015 Karolínou Mališovou a se třemi dcerami Věry Komárové se na obrazovkách objevil na sklonku minulého roku, režii měl opět F. A. Brabec.

Původem česká, nyní česko-slovenská firma Dermacol vznikla v roce 1966 a je dnes absolutní jedničkou na trhu dekorativní kosmetiky v České republice. V portfoliu má firma asi tisíc položek. Ročně po celém světě prodá 3 600 000 kusů make-upů právě této značky.

Kristína Peláková nazpívala také oficiální hymnu Mistrovství světa v ledním hokeji (2011) a za prodej alba V sieti ťa mám v České republice převzala platinovou desku. K jejím hitům patří i píseň Při oltári, která má na Youtube přes 15 000 000 zhlédnutí.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.