Oceňovaná kalifornská značka pleťové péče Le Prunier nově v Myskinu

Concept store s mimořádnou kosmetikou a niche vůněmi Myskino přivítal ve svém portfoliu oceňovanou kalifornskou značku pleťové péče Le Prunier s dvěma produkty s čistě přírodním složením.

Prvním z nich je organický švestkový olej Plum Beauty Oil, který přináší jedinečný vícesmyslový požitek pro obličej, ruce, vlasy a tělo. Plum Beauty Oil pomáhá rozjasnit, vyvážit a obnovit pokožku a zároveň uzamknout vlhkost pro jemnou, mladistvou záři. Obsahuje přírodní UV Sunscreen Booster, který pomáhá přirozeně posilovat a chránit kožní bariéru před sluncem a slunečním UV zářením.

Druhou novinkou je Plumscreen SPF 31, který je ideální pro všechny typy pleti, zejména však pro pleť náchylnou k akné, extrémně citlivou nebo náchylnou k alergiím. Kombinuje širokospektrální ochranu před slunečním zářením s výhodami organického švestkového oleje. Je bohatý na antioxidanty, které chrání kolagen v pokožce před znečištěním, modrým světlem a škodlivým UV zářením. Plumscreen® SPF 31 je klinicky testován laboratořemi registrovanými FDA a certifikovanými ISO.

O značce Le Prunier

Organickou kosmetickou značku Le Prunier, vycházející z rodinné tradice,  založily sestry Jacqueline, Allison a Elaine Taylorovy v září roku 2017. Historie samotné značky se ale začala psát mnohem dříve – v roce 1916 u pradědečka sester Taylorových, který na bohaté půdě severní Kalifornie založil rodinnou farmu a vysázel první slivoňové sady s purpurově červenými kalifornskými švestkami.

Své mládí strávily sestry Taylorovy na sklizních a farmářských trzích, kde pomáhaly propagovat rychle rostoucí rodinnou farmu. Ta v polovině 80. let přešla kompletně do ekologického režimu a rozšířila export do Asie a Evropy. Na obchodních cestách se svým otcem sestry objevily kulturu západní Asie, která považuje sušenou švestku za „ovoce života“. V roce 2014 se spojily se dvěma světově uznávanými kosmetickými laboratořemi a společnými silami začaly vyvíjet vlastní pleťovou péči.

Vzácný  a účinný švestkový olej na obličej i tělo Le Prunier, který se ručně vyrábí při zachování udržitelných zemědělských postupů, v sobě ukrývá veškeré benefity tohoto mocného ovoce.

Sortiment značky Le Prunier lze zakoupit exkluzivně v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.