Orlane: New B21 Extraordinaire – ikonická řada pro restart mládí pokožky

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Vyzkoušejte inovativní složení ikonické řady New B21 Extraordinaire, která díky správnému složení pleť posiluje a zabraňuje invazi lipidů a toxinů. Skvělá volba, když chcete efektivně zpomalit čas.

Špičkové výrobky luxusní kosmetiky Orlane obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který stimuluje buněčnou energii, regeneruje, zpevňuje a hydratuje. Podstatou této kosmetiky je zásobit pleť energií potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti všechno, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

Ikonická řada B21 Extraordinaire se skládá z celé řady produktů, které ve výsledku restartují pokožku a její buněčné procesy. S důrazem na tradici a historii francouzské luxusní kosmetiky je právě tato řada tím, co by na vašem toaletním stolku a při vašich kosmetických rituálech chybět nemělo. Celá řada je navržena tak, aby vyhovovala požadavkům všech a v každé zemi, aby i klienti se specifickými potřebami pleti našli právě v produktech řady New B21 Extraordinaire toho nejlepšího společníka pro péči o pleť. Díky jedinečnému složení všech produktů celé řady dochází k obnovení a optimalizaci veškerého potenciálu pleti, který se oslabuje časem nebo špatným životním stylem.

Díky poskytnutí klíčových aktivních látek dochází k opětovnému spuštění vlastního opravného mechanismu pleti. Výsledkem je pleť bez vrásek, omlazená, vyživená a zářivá. Díky působení všech složek jsou v pokožce aktivovány funkce jako v mládí. Dochází k ochraně telomerů, stimuluje se tvorba sirtuinů a redukuje množství progerinu v pleti. Dochází k navýšení kolagenu a celkovému přepsání struktury epidermis. B21 Extraordinaire je revoluční, univerzální anti-aging péče, která vrací pokožku zpět v čase a obnovuje původní mladistvost buněk. Dochází k převýchově pleti a tím se obnovuje její mladistvost.

Poslední vědecké objevy ukazují, že známky stárnutí pleti jsou spojeny se životním stylem. Rozlišujeme tedy jak genetické, tak environmentální stárnutí. Orlane bere v úvahu důležitost buněčného prostředí pro optimalizaci aminokyselinové aktivity.

Vyzkoušejte kombinaci produktů, díky kterým se budete cítit skvěle:

New B21 Extraordinaire sérum

Orlane B21 Extraordinaire Sérum pro restart mládí znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Resetováním buněk se zcela odstraní příčiny jejich špatného fungování a naopak dochází k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje se hustota a mladistvý vzhled pleti. Lze jej použít jako preventivní kúru v každém věku a pro všechny typy pleti. Napomáhá zesílit účinnost dalších pečujících produktů. Svojí jemnou sametovou texturou připomíná krém, lehkostí fluidum, účinností sérum. Výborně ho doplní další produkty z řady B21 Extraordinaire. Stěžejní aktivní látky: Youth Reset® komplex synergicky působí na hlavní projevy stárnutí. Aktivuje v pleti samoregulační procesy a poskytuje buňkám více času na regeneraci, díky čemuž se prodlužuje jejich život. Posouvá nazpět buněčné hodiny. Přesně 21 aminokyselin z kmenových buněk Irisu bledého se podílí na obnově hustoty, elasticity a jemnosti pleti. Ozdravuje ji a navrací jí mladistvý vzhled. Výsledek: Pleť je dokonale regenerována a vrací se jí mladistvý jas. Dochází ke zvýšení hydratace, mizí vrásky i ochablost v obličeji, stejně jako pigmentové skvrny. Pleť je jemnější, struktura hustší. Vrásky jsou redukovány až o 90 %.

New B21 Extraordinaire pleťový krém

Inovovaná verze pověstného krému obsahuje tu správnou směs aminokyselin (Youth Reset Complex) pro nápravu a rejuvenizaci pleti. Nejmodernější vědecké objevy nám pomohly mnohem lépe porozumět působení a účinkům každé z nich. Jediným zdrojem, ze kterého vychází zcela nový, exkluzivní komplex 21 aminokyselin, je Iris bledý, pěstovaný v ekologickém bio zemědělství. Laboratoře Orlane z něj získávají patentovaným biotechnologickým procesem čistý a neměnný extrakt.

Vylepšená receptura krému obsahuje nově také kvasnicový extrakt, který chrání proti zanícení i proti volným radikálům a podporuje přirozené samočistící procesy pleti. Další novinkou je exkluzivní peptid, spouštěč endorfinů, jež vytvářejí pozitivní a ozdravné prostředí.

New B21 Extraordinaire Regenerační olej

Neobyčejný produkt, vyrobený ze 100% přírodních aktivních látek se schopností vyživovat, revitalizovat a regenerovat. Tento extra jemný olej se hodí k ošetření i té nejvíce poškozené a dehydratované pokožky. Je vhodným doplňkem vašeho obvyklého krému nebo séra. V něm obsažených 21 aminokyselin, získaných z kosatce bledého a obohacených o olej z řasy alaria, pomáhá revitalizovat pokožku a obnovit její krásu.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a v boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.