Vendula Pizingerová pózovala s designovými brčky, pomáhá fondu Kapky Naděje

Celá jen zářila! Tak nastávající maminka, Vendula Pizingerová působila na pondělním focení na podporu nadačního fondu Kapky Naděje. A oč šlo? Nová česká značka Jungle Way daruje celý výtěžek z prodeje krásných skleněných brček na nemocné děti. 

V pondělí se prostory pražského Vnitroblocku šířila dobrá nálada a smích. Majitelky nové české značky Jungle Way, Denisa a Eva Lhotová nafotily se zakladatelkou nadace Kapka Naděje Vendulou Pizingerovou sérii fotografií. „Ráda pracuju a těhotenství není přece nemoc. Ještě lépe se mi pracuje, když jde o podporu Kapky Naděje. Navíc se zakladatelkami Jungle Way se nepotkávám prvně. Známe se přes tři roky a náš první společný projekt v rámci Kapky naděje byly náramky Soul of Travel,“ sděluje s nadšením Vendula Pizingerová. Potěšení a radost v hlase je znát i ze stran Denisy a Evy Lhotové, zakladatelek Jungle Way: „Moc si vážíme spolupráce s Vendulou Pizingerovou a nadačním fondem Kapka Naděje. Je to pro nás velmi důležité, abychom mohly opět pomáhat, tam kde je to potřeba.“

Kde a jak mohu pomoci?

Zakoupením skleněných brček, které lze objednat na www.jungleway.cz, přispějete 100 Kč na Kapku Naděje. A kromě toho uděláte radost sobě, někomu blízkému, ale stoprocentně i přírodě. Brčka jsou ekologickým a ekonomickým řešením pro domácnost či gastropodniky. Díky tomu, že jsou vyrobeny z tvrzeného skla, něco vydrží. Na nic nečekejte a potěšte sebe a své blízké nadčasovým, designovým a ekologickým kouskem! Zakoupíte je zde.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.