Nastartujte a podpořte svoji imunitu. Posílíte tím zdraví

Pomalu ale jistě se za pár týdnů přihlásí o slovo podzim. Pokud ho milujete, prožíváte naplno a chcete vychutnat tu krásu barev, šustícího listí pod nohama a posbírat ještě přívětivé sluneční paprsky, potom byste neměli zapomenout na své zdraví.

Leden je tradičně časem na detoxikaci. Podzim je potom ideálním obdobím pro posílení imunity. Chraňte se včasně před kašlem a nachlazením. Stejně jako stromy se připravují na zimu, je právě podzim ideální čas očistit náš systém od toxinů a posílit imunitu, abychom zvýšili odolnost v zimních měsících. Jak na to vám poradíme.

Vakuová masáž působí blahodárně

Začneme rovnou masáží. Ne ledajakou masáží, ale baňkovou. Baňkování nejenže odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, zlepšuje prokrvování svalových tkání a buněk, ale také

detoxikuje organismus a napravuje i další neduhy. Baňkování je přikládání skleněných baněk se zahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku a po určité době se odstraní. Tím je docíleno intenzivního prokrvení masírované tkáně, což na celý náš systém působí blahodárně.

Podpořte cirkulaci krve

Pokud se naše tělo správně neprokrvuje, zaděláváme si na velké množství zdravotních problémů. O další prokrvení se může postarat tzv. Bemer terapie působící preventivně a podporující léčbu různých nemocí. Jde o vědecky ověřenou léčebnou metodu, která cíleně podporuje mikrocirkulaci krve, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti, funguje jako kyslíkový doping a pomáhá po operacích. Bemer terapie probíhá prostřednictvím certifikovaného zdravotního přístroje. Člověk se při této metodě položí na speciální podložku na lůžku, případně je možné přiložit individuální intenzivní díly na potřebné místo. Dobrou zprávou je, že Studio Danah za 899 euro zprostředkovává zapůjčení tohoto přístroje, a to až na 8 týdnů.

Dopřejte tělu vitamíny a minerály

Posledním tipem je doplnit imunitní systém tolik pro tělo potřebnými vitamíny a minerály. Pro děti je tu skvělý přípravek Forever Kids. S tímto doplňkem stravy natankujete do dětského organismu potřebné látky a ty tak budou více odolné proti nachlazení, virózám a chřipkám. Chutnají jako oblíbená dětská pochoutka Lipo a důležitou složkou je železo, které hraje podstatnou roli při krvetvorbě, podpoře imunity a rozvoji mozku. Pro nás dospělé tu potom je doplněk stravy Forever Daily. Jde o silný denní multivitamin poskytující 100 % doporučené denní dávky základních vitamínů a biologicky dostupných minerálů a živin. Kombinuje 55 dokonale vyvážených živin včetně potřebných vitaminů a minerálů, které poskytují efektivnější absorpci a v případě minerálů se zaměřuje na specifické tělesné systémy. Užívejte Forever Daily v kombinaci s gelem z Aloe vera a získáte nejlepší výsledky!

Jestliže byste výrobky Forever chtěli vyzkoušet, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se zaregistrujete na stránce https://studiodanah.flp.com, dostanete 15% slevu nejen na Forever Kids a Forever Daily, ale i všechny ostatní přípravky.

Cena Forever Daily před registrací ve Studiu Danah je 575 Kč
Cena Forever Kids před registrací ve Studiu Danah je 439 Kč

Autor: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah www.studiodanah.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.