Přírodní opalovací přípravky SeventyOne Percent nově v portfoliu Myskina

Portfolio concept storu Myskino obohatily čtyři přírodní novinky v péči o obličej i tělo SeventyOne Percent, které chrání před UVA a UVB zářením. Ultra-ochranné, kreativní a ekologické opalovací a hydratační produkty vytvořili pro svou komunitu dva nadšení francouzští surfaři, Marc Levy a Raphaël Vannier.  Název své značky SeventyOne Percent odvodili od procentuálního zastoupení vody na planetě a v lidském těle, což je 70 %. 1 % navíc představuje procento výdělku značky, které věnuje na podporu dětí v rozvojových oblastech. 

Všechny produkty značky SeventyOne Percent jsou vyráběny ve Francii s velkým důrazem na kvalitu a nejmodernější postupy. Obsahují 80 – 99 % přírodních látek (vosky, oleje, rostlinná másla). Nespornou výhodou je voděodolnost produktů a to i proti potu. Ocení je  nejen lidé s citlivou pokožkou, ale i malé děti. Obaly jsou z 55 % složeny z recyklovaných lahví od mléka a jsou dále recyklovatelné.

Hydratační opalovací péče Urban Feel Good od SeventyOne Percent – SPF30

Multifunkční ochranná hydratační péče na obličej tvořená z 85% přírodními složkami. Díky této ochraně zůstane pokožka maximálně chráněna i v městském prostředí – znečištění, UV paprsky i modré světlo jsou kombinací účinných aktivních látek blokovány. 

Suchý opalovací olej Dry Sun Oil od SeventyOne Percent – SPF 30

Špičková ochrana vhodná pro pokožku i vlasy, pro mladé i starší, s nemastnou texturou, zato s vůní snů. Suchý, nelepivý opalovcí olej je ochrana před slunečním zářením, která smiřuje odpůrce ochrany před sluncem s těmi, kteří si na ochranu opravdu potrpí. Účinně chrání pokožku před UVA a UVB paprsky a její receptura dodává pleti saténový vzhled a sametovou hebkost.

Neviditelný opalovací sprej Eco Sun Spray od SeventyOne Percent – SPF50+

Minerální filtry respektující pokožku spolu s životním prostředím dělají z ochranného spreje Eco Sun Spray Invisible s SPF 50+ vynikající štít proti UVA a UVB záření. Malé i velké surfaře zlákají všechny jeho vlastnosti: nekape, neštípe v očích a lze jej nanášet i na mokrou pokožku při zachování vynikající odolnosti vůči vodě. Díky jeho mléčné textuře v superpohodlném spreji je jeho aplikace jednoduchá.

Neviditelný opalovací krém Eco Sun Shield od SeventyOne Percent – SPF 50+

Opalovací krém Eco Sun Shield se SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením pro citlivou oblast obličeje, aniž by na tváři vytvářel bílé skvrny. Jeho minerální filtry respektují pokožku i životní prostředí a jsou vynikajícím štítem proti UVA a UVB zářením. Krém s vysokou voděodolností se dá aplikovat také na mokrou pokožku a je ideální pro všechny typy pleti.

Přírodní opalovací přípravky SeventyOne Percent lze zakoupit v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.