Vánoční úklid se zelenou žabičkou Frosch

Vánoční úklid je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Nezbytnou povinností, které se nelze vyhnout, a kterou si snažíme co nejvíce usnadnit a urychlit. V ušetřeném čase si poté můžeme dopřát svou oblíbenou kávu, nebo se s ratolestmi podívat na pohádku. Jak si tedy co nejvíce zkrátit dobu strávenou úklidem? Pohádkový princ vám bohužel na pomoc nepřijde. Spolehněte se ale místo toho na zelenou žabičku, symbol ekologických čisticích prostředků značky Frosch. Účinná síla těchto produktů vychází z obsažených přírodních složek jako je citrón, ocet či soda, a těm důvěřovaly již naše babičky. S jejich pomocí se snadno zbavíte vodního kamene, mastnoty i odolných nečistot a navíc krásně provoníte každou místnost svého domova. Pro dokonalé navození vánoční atmosféry použijte na závěr bytový parfém Frosch Oase Pomerančový háj. Dopřejte si pohodové Vánoce bez námahy a zbytečné chemie.

Nejúčinnější a současně nejšetrnější čisticí látky najdeme v každé běžné domácnosti. Jsou jimi ocet, citrón a soda, které obvykle používáme pro přípravu našich oblíbených jídel. Jejich výhodou je snadná biologická odbouratelnost a současně obnovitelnost použitých zdrojů, příjemná vůně a šetrnost nejen k přírodě, ale i k té nejcitlivější pokožce. Všechny zmíněné látky jsou obsažené ve výrobcích Frosch, které již celých 33 let nabízejí ekologičtější alternativu k chemickým variantám čisticích prostředků a jsou řešením pro nás všechny, kteří chceme udělat něco prospěšného pro sebe, své nejbližší a pro ochranu životního prostředí,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distibutora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Úklid domácnosti je činnost, které každý z nás věnuje několik desítek minut denně. Naší hlavní motivací je dosáhnout čistoty, vůně, lesku, ale především také bezpečnosti a zdraví. Konec konců mluvíme o prostředcích, které se dostávají do bezprostředního kontaktu s naší pokožkou, v určité koncentraci se vznáší ve vzduchu kolem nás a ulpívají na povrchu nádobí, nábytku, podlahy,“ dodává Nikola Marklová.

V každé lahvi produktu Frosch objevíte prověřené receptury našich babiček. Například vodní kámen účinně odstraníte s Frosch Univerzálním octovým čističem anebo Frosch Čističem vodního kamene s malinovým octem, který nejen že krásně voní, ale navíc se snadno aplikuje díky rozstřikovači. Silných vápenných usazenin v rychlovarné konvici a na vodovodní baterii se snadno zbavíte působením přírodního ovocného octa obsaženém v Octovém odvápňovači Frosch.

V kuchyni vám bude skvělým pomocníkem Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou anebo Frosch Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů. Oba výrobky zbaví vaši kuchyni nepříjemných pachů a odstraní nečistoty jako zbytky jídla či mastnotu z lednice, mikrovlnky, sporáku, grilu, ale i z krájecího prkénka a z pracovních ploch. V nabídce prostředků na mytí nádobí Frosch najdete osm variant v různých vůních, mezi kterými si vyberete také produkty vhodné pro citlivou pokožku i pro pokožku se sklony k alergiím. S novými tabletami do myčky Frosch na bázi sody získáte nádobí čisté od mastnoty, zaschlých zbytků jídel i skvrn od čaje, navíc vaše skleničky ochráníte před zažloutnutím a nerezové hrnce už nebude nutné dodatečně leštit.

O vaši toaletu se bezpečně postará Frosch WC gel s vůní levandule, maliny, citrónu anebo máty. Vyzkoušejte také nový Frosch WC blok s unikátním recyklovatelným PET držákem a čisticími kuličkami se složením, které je šetrné k životnímu prostředí.

Nedocenitelným pomocníkem v domácnosti jsou univerzální čističe Frosch, které jsou baleny v praktických litrových lahvích a využijete je od podlahy, přes vanu, kuchyňskou linku až po okna. A se speciální řadou čističů Frosch se snadno postaráte také o povrch sklokeramického sporáku, všechny typy podlah, dřevěný nábytek, LCD obrazovky i skleněné plochy a zrcadla.

Pro vaše prádlo jsou řešením ekologické prací prostředky bez ftalátů či optických rozjasňovačů a aviváže bez dráždivých parfémů a barviv. U bílého prádla dosáhnete skvělých výsledků s Frosch pracím prostředkem s aktivní sodou, barevnost svého prádla zachováte nejlépe s Frosch pracím prostředkem color Granátové jablko. Prací prostředek Aloe vera je vhodný na bílé i barevné prádlo, navíc je šetrný k citlivé pokožce se sklony k alergiím. S odolnými skvrnami si hravě poradí Frosch Sprej na skvrny ala „žlučové mýdlo“, který se nanáší před praním přímo na skvrny. Výrobky obsahují jemné konzervanty vhodné i pro citlivou alergickou pokožku.

V péči o vaše nejmenší jistě oceníte produkty řady Baby. Hypoalergenní prací prostředek a máchadlo pro jemné a čisté prádlo, hygienický čistič dětských potřeb pro omyvatelné hračky či jídelní židličky, anebo praktický sprej na skvrny na kojeneckém prádle, který zatočí i s odolnými skvrnami od mléka, zeleniny a dalších potravin.

Chvilku relaxace si můžete dopřát s přírodními sprchovými gely Frosch v lákavých variantách Květu pomeranče, Granátového jablka a Aloe vera. Díky přidanému panthenolu jemně pečuje o citlivou pokožku, kterou nevysušuje, ale naopak vyživuje.

Výrobky se zelenou žabičkou na obale jsou navíc zárukou produktů, které jsou veganské (neobsahují živočišné složky), nebyly testovány na zvířatech a jejich lahve jsou vyráběny z 100% recyklovaného a recyklovatelného plastového materiálu. Frosch je dokonalým řešením pro celou vaši domácnost a pro čistou planetu.

FROSCH Vám přeje voňavé, čisté a ekologické Vánoce

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.